Quadropus Rampage Apk İndir - Android için aksiyon oyunuQuadropus Rampage adlı Android oyununda isminden de anlayabileceğiniz gibi Quadropus karakterini canlandırıyorsunuz. Kafadanbacaklı bir deniz yaratığı olan Quadropus ile göreviniz en üst kattan en alt kata ulaşmaya çalışmak ve denizlerin kötülük tanrısı Pete'nin ordusu okyanusu ele geçirmeden onu durdurmak.
Okyanusun derinliklerine ulaşmaya çalışacağınız maceranız boyunca aralıksız olarak düşmanlarınızla kapışacaksınız ve kendinizi soluksuz bir maceranın içerisinde bulacaksınız.
Gerçekten çok başarılı grafiklere sahip olan oyunun kontrolleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Gerçi bir süre sonra alışıyor olsanızda, ilk başlarda kontroller konusunda biraz zorlanabilirsiniz. Oyun ekranının sol alt bölümünde bulunan bölüm yardımıyla hareket ederken, sağ alt kısımda bulunan tuşlar yardımıyla düşmanlarımıza saldırabiliyoruz.
Oyunda ilerledikçe karşımıza çok daha güçlü rakipler çıkıyor ve doğal olarak bu rakipleri yenebilmek için daha güçlü silahlara ihtiyaç duyuyoruz ki öldürdüğümüz yaratıklar içerisinden düşen silahlar işinizi görecektir.
Ayrıca karakterimizi geliştirebileceğimiz oyunda farklı silahlar satın alabileceğimiz bir de oyun içi market yer almakta.


EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


 quadropus rampage

 apk oyun indir


TIKLA İNDİR(6sn bekle reklamı geç de)

0 yorum:

Benzer Yayınlar

 

Copyright @ 2013 AndroidKalem.

Designed by Templateism | MyBloggerLab | Distributed by Rocking Templates